Menu

Tekmovanje za “ribiškega carja” Občine Poljčane

Sekcija Poljčane organizira v okviru praznovanja občinskega praznika Občine Poljčane tradicionalno tekmovanje za “ribiškega Carja” Občine Poljčane. Običajno je tekma na Dravinji. To leto nam je račune prekrižalo vreme, saj je naliv dan pred tekmovanjem dvignil vodostaj reke in močno skalil vodo, zato smo se odločili tekmovanje izvesti na ribniku Videž. Zaradi vremenskih sprememb prejšnjega dne tudi na Videžu ribe niso bile aktivne, pa vendar se jih je nekaj ujelo na ponujeno vabo.

Ujet amur težak 7,220 kg je naslov “Carja” prinesel Milanu Bračiču, drugo mesto je osvojil  Alfonz Todorovič s krapom 3,960 kg, tretje mesto pa je osvojil Miran Gornik s  3,900 kg težkim krapom.

Predsednik je novemu Carju izroči pokal
Stari Car Preda krono in žezlo novemu Carju
Novi Car se oddolži s pijačo

Novemu “ribiškemu Carju” Občine Poljčane čestitamo in mu želimo še mnogo uspehov v ribolovu.